Znajdziesz nas na:

JAK PRACUJEMY?

PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO TWORZENIA ... wynika z naszej pasji

nasze realizacje:

Strony www

Serwisy WWW przestały być już tylko wizytówką firmy. Są dziś bardzo ważnym narzędziem marketingowym, stały się panaceum na problemy związane z dotarciem do szerokiego kręgu klientów, informacją i reklamą. Nasze strony to strony tworzone z pasją: dobrze zaprojektowane i przejrzyste. Prowadzą klienta "za rękę" po serwisie, odpowiednio eksponując pozycje najważniejsze z punktu widzenia marketingu. Zadania przed jakimi stają dzisiejsze portale są bardzo różnorodne. Niemniej jednak wszystkie z nich powinny dostarczać klientowi w sposób spójny, przejrzysty i jednoznaczny podstawowe informacje o firmie, jej działalności oraz ofercie. A wszystko to w sposób przyjazny, elegancki i łatwy do nawigowania. Oczywiście jeszcze nie tutaj tkwi prawdziwa siła serwisów internetowych. Ich największą zaletą jest bowiem powszechna dostępność dla klientów oraz spersonalizowana i interaktywna treść. Państwa klienci będą bowiem mieli zawsze dostęp do aktualnych informacji istotnych dla Państwa firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu strony przez nas projektowane są nie tylko ładne, estetyczne, intuicyjne w nawigowaniu, ale również szybkie i przyjazne wyszukiwarkom. Oznacza to iż pojawiają się one wysoko na liście wyników wyszukiwania zwiększając znacząco liczbę kliknięć, a odwiedzających zachęcają do ponownej wizyty. Proponujemy Państwu całą gamę rozwiązań opartych o nowoczesne, skalowalne i multimedialne rozwiązania bazujące na różnych technologiach prezentacji i magazynowania treści. Proponujemy Państwu szereg rozwiązań, w tym najważniejsze z nich:
  • serwisy www
  • sklepy internetowe
  • systemy zarządzania treścią (CMS) - ogromną siłą internetu jest aktualność informacji w nim udostępnianych. Proponujemy również i Państwu proste w obsłudze rozwiązania umożliwiające w sposób elastyczny zarządzanie zawartością serwisu. Dzięki temu zyskacie Państwo możliwość szybkiej, zdalnej modyfikacji treści bez konieczności znajomości fachowych rozwiązań technicznych. Tym samym zyskacie czas i zredukujecie koszta modernizacji i ciągłej aktualizacji serwisu.
  • modyfikacji istniejących rozwiązań - z czasem przychodzi potrzeba zmian. Stare rozwiązania, stara szata graficzna, nieaktualne fotografie i informacje należy zastąpić nowymi. Bez odpowiedniego oprogramowania i odpowiedniej, technicznej wiedzy cały ten proces może być bardzo kłopotliwy. Dlatego przychodzimy z pomocą my. Przebudujemy Państwa aktualny serwis wedle nowych wytycznych, mając na uwadze wszystkie aspekty prawidłowo skomponowanej witryny www.